Юнацький футбольний клуб Наома Фіоннбарра

 

Naomh Fionnbarra G.F.C була заснована в 1957 році за сприяння об’єднання членів клубів St. Colmcille’s і Walshestown Rovers. Клуб охоплює всю округу Тогер, графство Лаут від Грейнджбеллью і Порту на півдні до мосту Аннагасан на півночі. Він також простягається від узбережжя аж на захід до Драмкар. Клуб обслуговує футбольні команди як для чоловіків, так і для дівчат, юнаків та дівчат від вікової групи U-6 до дорослого рівня. Дорослі чоловічі команди, відомі як «Барри» або «Фінбарри», зараз грають у юніорському футбольному чемпіонаті та дивізіоні 2 Вселіги округу. Останні успіхи серед чоловіків включають проміжний чемпіонат у 2001 році та чемпіонат серед юніорів у 2010, 2015 та 2020 роках, а також ряд титулів Ліги.

Перегляньте їх сторінку у Facebook

 

 

Клуб Св. Анни Камогі

 

Клуб Св. Анни Камоґі був заснований у 1964 р. після зборів, що відбулися в о. Будинок Кеннеді в Діллонстауні.

Було обрано назву клубу St. Anne’s та клубну форму: лимонний спортивний сліп, білу сорочку та чорні колготки з чорними парусиновими черевиками. о. Кеннеді був обраний головою, якому допомагали Мері Кіскін, секретар і скарбник Мері Леонард.

З тих пір відбулося багато змін, але сильна традиція Camogie в Togher збереглася протягом багатьох років. Наша форма тепер пляшково-зелена коротка (так, коротка, а не спідниця) з бурштиновим трикотажем (чорні колготки та парусинові чоботи давно минули).

Клуб провів багато успішних років як на старшому, так і на юнацькому рівні.

Перегляньте їх сторінку у Facebook

Підключіть кредитну спілку

 

Connect Credit Union, член Ірландської ліги кредитних спілок, є кооперативною фінансовою установою, яка належить і контролюється її членами, і функціонує з метою сприяння заощадженням і надання кредитів за розумними ставками своїм членам. Заснована в 1966 році, офіси кредитної спілки розташовані в Кілсарані.

www.connectcu.ie

 

 

 

 

Товариство гольфу Togher

 

Суспільство прагне забезпечити приємні прогулянки як для досвідчених, так і для не дуже досвідчених гравців у гольф. Попередні екскурсії включали кілька фантастичних курсів, включаючи The K Club, The Heritage і Kileen Castle! Засноване в 1997 році Togher Golf Society працює вже більше 14 років. Товариство організовує до десяти екскурсій щороку, а також багато інших змагань, таких як Turkey Drives і щорічні змагання на матчі.

Ми ннразі шукаємо нових членів клубу, тож незалежно від того, граєте ви як професіонал, чи маєте гандикап, подібний до державного боргу, Togher Golf Society може бути для вас місцем!

Перегляньте їх сторінку у Facebook

 

Районна група Тогеру активного виходу на пенсію

 

Togher & District Active Retirement Group – це місцева організація, яка працює з пенсіонерами з нашоого району та організовує для них заходи та допомогу.

 

Annagassan Tidy Towns

 

Міський комітет Annagassan Tidy працює над підтримкою та покращенням естатики села. Він відповідав за участь села в конкурсі «Охайні міста» щороку з моменту створення комітету на початку 1990-х років і протягом багатьох років отримав ряд нагород.

Перегляньте їх сторінку у Facebook

 

 

Macra Na Feirme

 

Togher Macra na Feirme було реформовано в 2010 році після більш ніж 10-річної відсутності в цьому районі. Початкові зустрічі були організовані в Dillonstown Hall. З цих зустрічей наприкінці 2009 року Togher Macra na Feirme була офіційно реформована в січні 2010 року.

Наразі Togher Macra na Feirme налічує 31 члена. Зустрічі зазвичай відбуваються в Dillonstown Hall у п’ятницю ввечері. З моменту свого відродження клуб був дуже активним у багатьох сферах. Клуб був офіційно запущений у The Glyde Inn Annagassan під час настільної вікторини, організованої Togher Macra na Feirme у п’ятницю, 29 січня. Це також подвоїлося як змагання «Час запитань» у раунді Лаут.

 

Релігійні служби

 

У Тогерському районі маємо 3 католицькі та 1 протестантську церкви. Вони проводять служби щотижня і є величезною частиною нашої спільноти. 

Знайдіть інформацію про дати та час католицької меси на сторінці Тогерської спільноти Facebook